Narva-Jõesuu Jüriööjooks

posted in: Uudised | 0

23.04.2015 algas Narva Jooksusarja esimene etapp – jurioojooks.

Absoluutarvestuses põhidistantsil 4,2 km võitis Dmitri Aristov (SK Stamina) ajaga 13.03 min, teine on Aleksandr Latin (SK Motus) ajaga 13.05 min. ning kolmandaks jäi Daniil Steptšenko (Äkke SK) ajaga 13.13 min.

Naiste absoluut arvestuses esimesena tuli Julia Bulina (KJK Sillamäe „Kalev) ajaga 16.50 min, teine on Ksenia Pribõlovskaja (Äkke SK) ning kolmas on Milena Suslova (KJK Sillamäe „Kalev“) ajaga 17.27 min.

Lastejooksu võitis Mihhail Titov (KJK Sillamäe „Kalev“) 02.35 min, teine on Sergei Salnikov (Paemurru Spordikool) 2.48.1 min ning kolmandaks jäi Aleksei Jaruškin ajaga 2.48.6 min. Tüdrukute arvestuses esikohad jagunevad järgmiselt: 1 koht- Anastassia Koroljova (Kingisepp) 2.53 min, 2 koht- Jana Kiis ja Violetta Konopljova (Äkke SK) 2.58 min ning 2 koht- Anastasia Fedortseva ajaga 3.03 min.

Firma arvestuse võitis Äkke spordiklubi, teine on Sillamäe „Kalev“, kolmas on Motus spordiklubi ning neljandaks jäi Meresuu võistkond.

Vaatamata väga tuulisele ilmale ning ekstreemsetele tingimustele mererannas, esimesest etapist võttis osa peaaegu 200 jooksuharrastajat, sealhulgas ka väikesed lapsed, kes jooksid 500 m.  Autasustamine toimus Narva jooksusarja 8 erinevas vanusegrupis. Toimus ka auhindade loterii kõikide Jüriööjooksu osalejate vahel.

Narva jooksusarja teine etapp toimub 31. Mail Narva promenaadil. Võistluskeskus ja start on Narva sõudebaasi juures.  Registreerimine on avatud alates 29. Aprillist www.akkesport.net

Narva jooksusarja koordineerib Narva spordiliit.

Toetavad: Kultuuriministeerium, Narva ja Narva-Jõesuu linnavalitsused, Eesti Energia, Noorus Spa Hotel, Ida-Viru spordiliit, Trükikoda Koit, Astri Keskus, Eesti Pagar, hotel Europe, Tartu Ülikooli Narva Kolledž.

Organisaatorid: spordiklubid Motus ja Äkke.