Toimus Narva Jooksusarja teine etapp- Narva Promenaadijooks

posted in: Uudised | 0

Narva Promenaadijooks 201531.05.2015 toimus Narva Jooksusarja teine etapp- Narva Promenaadijooks.

Absoluutarvestuses põhidistantsil 7 km võitis Dmitri Aristov, SK Stamina (24,34 min), teine oli Jevgeni Litvin, KJK Kalev Sillamäe (24,43 min) ning kolmas oli Deniss Košelev, Sk Jooksupartner (25,17 min)

Naiste absoluutarvestuses põhidistantsil 7km esimesena tuli Ksenia Probilovskaja, ÄKKE SK (30,30 min) teisena Julia Bulina, KJK Sillamäe „Kalev (31,29 min) ning kolmas oli Margit Ahu, Sk Murakas (35,44 min)

Lastejooksu distantsil 1 km parimateks tulid Mark Iljin (3,35 min), Aleksei Jaruškin (3,36 min) ja Daniil Hamidulin (3,37 min)

Tüdrukute arvestuses parimateks tulid Anastassia Koroljova (3,44 min), Jana Kiis ja Anastassia Fedortseva (3,55 min, jagasid II kohta),  Sofja Gladkovskaja (4,01 min)

Jooksu peaauhinda võitis vanusegruppi M16 võitja- Erik Sever, see oli elektriline ratas Airwheel sponsorilt Firstwheel OÜ.

Esimeses Narva Promenaadijooksus osales peaaegu 200 jooksuharrastajat, sealhulgas ka väikesed lapsed, kes jooksid 300 m.  Autasustamine toimus Narva jooksusarja erinevates vanusegruppides. Zumba, tantsu ja aeroobika armastajad veetsid lõbusalt finess-tundi enne jooksu algust. Nende vahel toimus ka loterii loosimine.

Narva jooksusarja kolmas etapp toimub 15. Juulil Äkkekülas.

Narva jooksusarja koordineerib Narva spordiliit.

Toetavad: Kultuuriministeerium, Narva ja Narva-Jõesuu linnavalitsused, Eesti Energia, Noorus Spa Hotel, Ida-Viru spordiliit, Trükikoda Koit, Astri Keskus, Eesti Pagar, hotel Europe, Tartu Ülikooli Narva Kolledž.

Organisaatorid: spordiklubid Motus ja Äkke.